Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Patlayan Telefonlara Bir Yenisi Daha Eklendi: OnePlus
Patlayan Telefonlara Bir Yenisi Daha Eklendi: OnePlus

Patlayan Telefonlara Bir Yenisi Daha Eklendi: OnePlus

0

Çin merkezli teknoloji şirketi OnePlus, akıllı telefonu olan OnePlus One feci bir şekilde bir kullanıcının cebinde patladı. OnePlus sahibi olan kullanıcı metroya binerken cebinde olan OnePlus One telefonu patlamış ve bacağında ciddi yanıklar oluşmuş.

oneplusone-yandi-teknofeed

Her akıllı telefonda bulunan Lityum-iyon pillerin yaşattığı tehlikeler, gün geçtikçe önem kazanıyor. Apple, Samsung, HTC, LG ve bir çok teknoloji şirketin cihazlarında kullandığı Li-İon piller, son günlerde patlamalarıyla gündeme geliyor. 3100 mAh kapasitesinde ki pilin neden patladığı henüz merak konusu olsa da şirketten henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. 

Ani bir şekilde patlayan OnePlus One, kullanıcının giysisini yakarak bacağında yaralar oluşturmuş ve telefonun kabınıda yakarak delmiş. İşte o kullanıcının aktardığı resim:

oneplusone-yanik-goruntusu

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen