Ana Sayfa Teknoloji Haberleri PlayStation Vue, Amerika’da Kullanıma Sunuldu
PlayStation Vue, Amerika’da Kullanıma Sunuldu

PlayStation Vue, Amerika’da Kullanıma Sunuldu

0

Ünlü oyun konsolu şirketi Sony, PlayStation için yeni bir özelliğini duyurdu. PlayStation Vue ile, PlayStation sahibi olan kullanıcılar TV hizmetinden faydalanabilecek.

playstation-vue-teknofeed

PlayStation 3 ve PlayStation 4 sahibi kullanıcıların faydalanabileceği Vue’de yerel televizyon showları ve büyük kanalların canlı yayınları gösterilecek. 50 dolar gibi bir ücretle başlangıç yapan servis, kablo yayının desteklediği kanalların yayınını yapabilecek. Şuan için 3 eyalette kullanıma sunulan Vue, New York City, Chicago ve Philadelphia’dan sonra diğer eyaletlere de yayılacak.

playstation-vue-teknofeed_1

PlayStation Vue, kaydet izle, daha sonra izle ve benzeri özelliklerede sahip. Minimum 5 Mbps hızla, 720p kalitesinde videolar seyredebileceksiniz. Diğer eyaletlerde ve farklı ülkelerde ne zaman kullanıma sunulacağı şuan için muamma.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen