Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Samsung Nexus 10 Tablet, Avantajlı Fiyatıyla TTNET’te

Samsung Nexus 10 Tablet, Avantajlı Fiyatıyla TTNET’te

0

ttnet-logo

Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından TTNET, sunduğu internet altyapısıyla sektörde tanınan saygın firmalardan birisi. Bu yıl içerisinde teknoloji devlerinin tablet kampanyalarıyla ilgili girişimleri oldukça ses getirdi. TTNET’te kullanıcılarına böyle bir kampanya sunma çabasıyla Google’ın Samsung’la ortaklaşa ürettiği Nexus 10 tableti ayda 42 TL’lik taksitle satışa sunuyor.

samsung-nexus-10

Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip, ARM Cortex – A15 1.7 Ghz çift çekirdekli işlemciden güç alan Nexus 10, 10 inç‘lik 2560 x 1600 çözünürlüğe sahip kırılmaya ve çizilmeye dayanıklı dokunmatik Gorilla Glass ekranı bulunuyor. Buna ek olarak 2 GB RAM eşlik ediyor.
Samsung Nexus 10 tablet,  16 GB dahili depolama alanıyla ve Android 4.3 sistemine yükseltebilir yapısıyla TTNET’te kullanıcılarını bekliyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen