Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Samsung ve Cinemaximum’dan ortaklaşa kampanya
Samsung ve Cinemaximum’dan ortaklaşa kampanya

Samsung ve Cinemaximum’dan ortaklaşa kampanya

0

Samsung’un Cinemaximum‘la ortaklaşa hayata geçirdiği kampanya ya göre Samsung mağazalarından, kampanya dahilindeki telefon veya tabletlerden satın alan herkese, yıl sonuna kadar Cinemaximum’dan ikinci sinema bileti hediye. 7 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanya Galaxy S ve Note serisi cihaz alan herkesi kapsıyor.
Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra kullanıcılar, sahip olacakları üyelik kodu ile www.ikincisinemabiletibizden.com sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Samsung-ve-Cinemaximum-haber

Katılımcılar, en geç 1 ay içinde kayıt işlemini gerçekleştirerek, ürün faturalarının fotoğrafını siteye yüklüyor ve 5 gün içinde kendilerine gönderilecek e-posta ile üyeliğini kolayca etkinleştirebiliyor. Sonrasında bu siteden aktive edilecek kullanıcı koduyla, her bilet alımında Cinemaximum gişelerinden ikinci bileti ücretsiz olarak alınabiliyor.

Üstelik kampanya kapsamında limitsiz olarak alabileceğiniz biletleri, dilediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Hediye biletleriniz, 3D gösterimler de dâhil olmak üzere, yılsonuna kadar tüm Cinemaximum gösterimleri için geçerli. Kampanya ile sadece 1-2 kere değil, dilediğiniz kadar; isterseniz her gün sinema hakkınızı kullanabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan telefonlar: Galaxy Win, Galaxy Trend, Galaxy Trend Lite, Galaxy Trend Plus, Galaxy S4, Galaxy S4 mini, Galaxy S4 Active, Galaxy S4 Zoom, Galaxy S3, Galaxy S3 mini, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3 model cep telefonları ile Galaxy Note 10.1 (2014 edt.), Galaxy Note 10.1, Galaxy Note 8 3G ve Wi-Fi modelleri.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen