Ana Sayfa Tanıtımlar Şehirde Özgürlüğü Yaşa
Şehirde Özgürlüğü Yaşa

Şehirde Özgürlüğü Yaşa

0

Kim istemez ki bir şehirde kuralların olmadığı, hızlı araçlar sürebileceğiniz, gelişmiş ve geniş kapsamlı bir haritada özgürce gezebilmeyi! Gezgin ruhuna sahipseniz son model ve hızlı Ferrari marka araç ile 3D Şehirde Araba Sürme serüvenine başlayabilirsiniz. Hiçbir sınır ve hız limiti bulunmayan 3D araba sürme oyunları arasında favoridir. Geniş araç yelpazesinden ister performans arabalarından bir modeli, isterseniz de konfor açısından rahat edebileceğiniz bir aracı tercih edebilirsiniz. Aracınızı sürerken dikkat edeceğiniz nokta ise kazalardan uzak durmanızdır.

3d-araba_1

Hız Limitini Aşın!

Hız açısından oldukça yüksek performansa sahip aracınız ile hız limitini aşabilir, şehrin içinde amansız bir sürüş performansı gerçekleştirebilirsiniz. 360 km’lik bir hız ibresinin bulunması da araba sürme oyunları arasında neden bu oyunu tercih edeceğinizin bir göstergesi olabilmektedir. Kırmızı bir Ferrari ile kontrolün tamamen sizde olması eğlencenin doruğa çıkmasını sağlıyor. Boş bir şehirde istediğiniz şekilde hız yapabileceğiniz 3D araba kullanma konusunda polislerin ve trafiğin sizlere engel olmaması da önemli bir avantajdır.

Aracınızı Modifiye Edin

3D Şehirde Araba Sürme açıldıktan sonra üst bölümde göreceğiniz Expand Setup Window özelliği ile aracınıza ait performans değerlerini görebilmektesiniz. Fakat burada yapacağınız ayarlar ile fren dengesini koruyamazsanız hızlı gidişlerde aracın kontrolünü kaybettiğini fark edebilirsiniz. Bu nedenle bu bölümde bulunan ayarlarda yüksek fark sağlayacak değişiklikler yapmaktan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

3D araba kullanma keyfini bir kere yaşadığınızda oyunun ne kadar vazgeçilmez olabileceğine sizler de hak vereceksiniz. Bu şekilde bir oyunu oynamak için indirmeniz size hem zaman kaybı yaşatacaktır hem de bilgisayarınızda yer kaplamasına neden olacaktır. Unity 3D sayesinde kaliteli oyunları indirmeden 3D araba oyunları, 3D araba sürme oyunları oynayabilmektesiniz.

UNİTY 3D Neden İndirmeliyim

Bu eklentiyi bilgisayarınıza indirmeniz kaliteli oyunları indirmeden web tabanlı oynamanızı sağlamaktadır. Eklenti sizin araba sürme oyunları açarken 3 boyutlu bir oyunu indirmeden dosyalarını çalıştırarak oynamanıza zemin hazırlar. Sadece 3D araba oyunu değil 3D olan tüm oyunları indirmeden açarak gerçeğe yakın ve kaliteli oyunları sorunsuz bir şekilde oynamanıza imkân tanımaktadır.

3d-araba_2

3D araba sürme flash oyunlara nazaran daha eğlenceli olmaktadır. Oyunun ilk açılışında beklemeniz gereken süre haritaların ve geniş araç yelpazesinin kullanılabilir duruma gelmesi için gerekmektedir. Fakat bir defa yüklendikten sonra 3D şehirde araba sür oyununun açılması için sizi bekletmemektedir.

3D şehirde araba sür ve eğlenceye dahil ol!

3D araba oyunu kategorisinde yer alan ve 3D araba sürme oyunları içerisinde favori olarak gösterilen bu oyunun bir pistte belirlenen yollarda oynanması yerine şehrin tam ortasında sadece sizin olmanız oyuna farklı bir heyecan katmaktadır.

3D Şehirde Araba Sürme Nasıl Oynanır?
Oyuna başlamak için öncelikle buraya tıklayın.

3D şehirde araba sür ve özgürce dolaş! Özgürlüğüne düşkün bir sürücünün trafiğin olmadığı geniş bir harita üzerinde oynanması ile başlar. Herhangi bir görevin ve amacın bulunmadığı bu oyunda dilediğiniz gibi araç sürmenize imkân tanır. İster aracınız ile yüksek hız limitine ulaşabilir, isterseniz de drift yaparak 3D araba oyunları için macera katabilirsiniz.

3d-araba_3

Araba Sürme Oyunu Klavye Tuşları

Araç içerisinde sağlayacağınız kontrol arabayı ne kadar iyi sürdüğünüzü göstermektedir. 3D araba sürme için yön tuşlarını ve boşluk tuşlarının yanı sıra c tuşu da kullanılmaktadır. Yön tuşları aracınızın kontrolünü sağlarken, ileri tuşu hızınızı arttırmak için, c tuşu ise kamera açısını değiştirerek aracın içerisinden bir sürüş gerçekleştirmenizi sağlar. 3D araba oyunları oynarken en ideal kamera açısı yukardan gösteren kameradır. C tuşu ile kameranızı hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu kamera açısı aracı daha iyi kontrol ederek sürmenizi sağlamaktadır.

OFF ROAD Serüvenine Hazır Olun!

3D araba sür oyununda OFF-ROAD heyecanını yaşamak istiyorsanız haritada en üst bölümdeki alana giderek OFF-ROAD için özel olarak oluşturulmuş pistin içine girebilirsiniz. Spor bir araca sahip olduğunuzdan dolayı 3D araba sürme OFF-ROAD pistinde bir hayli zor olacaktır.

Eğer ki aracınız ile yüksek hızda kazalar yaptı iseniz veya çıkamadığınız bir alana sıkıştı iseniz yapmanız gereken R tuşuna basarak aracınızı sıfırlamanızdır. Bu tuş sizi aracınız ile anında kullanıma hazır bir hale getirmektedir. Araba sürme oyunu seven biri iseniz 3D araba sür eğlence ve hız açısından ayaklarınızı yerden kesecektir.

Tanıtım Yazısı Yukarıda gördüğünüz makale reklam amaçlı hazırlanmıştır, sizde tanıtım yazısı yazdırmak ya da yayınlatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen