Ana Sayfa Telefon Android Siemens Gigaset’den Yeni Akıllı Telefon Geliyor
Siemens Gigaset’den Yeni Akıllı Telefon Geliyor

Siemens Gigaset’den Yeni Akıllı Telefon Geliyor

0

Alman teknoloji şirketi Siemens, yeni Gigaset marka yeni bir cep telefonunu tanıtması bekleniyor. Akıllı telefon piyasasından önce “CX” serisiyle bir çok kullanıcıya ulaşan şirket, 2008 yılında Gigaset’in büyük bir bölümünü satın alarak telekomünikasyon sektöründe bir çok telsiz ve bir kaç cep telefonu üreterek kendi gücünü göstermeye başlamıştı.

Gigaset marka akıllı telefon sızdırıldı

Cep telefonu piyasasından istediğini bulamayınca üretimi durduran Siemens şirketi, piyasaya yeni bir akıllı telefon sürmeyi planlıyor. İddiaya göre AnTuTu testlerinde ortaya çıkan bir telefon, yeni Siemens Gigaset marka bir cep telefonunu işaret ediyor. Sızdırılan bilgilere göre yeni akıllı telefonda, Android 5.1.1 Lollipop dahili işletim sistemi ve Snapdragon 810 işlemci tercih edileceği düşünülüyor. 810 işlemci kullanan cihazlarda bir çok şikayet olmasına rağmen, şirket şaşırtıcı bir şekilde 810 işlemci kullanacağı gözüküyor. Ekranın kaç inç olacağı belli olmamasıyla birlikte 1920 piksel x 1080 çözünürlükte olacağı düşünülüyor. Adreno 430 grafik işlemcinin yer aldığı cihaz, 3 GB RAM ve 32 GB’lık dahili depolama alanı bulunuyor. Gigaset GS55-6 model adıyla satışa sunulması planlanan Gigaset marka akıllı telefon, yarın başlayacak olan IFA 2015 fuarında tanıtılması bekleniyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen