Ana Sayfa Telefon Apple-iOS Sinyal Gücünü Arttıran iPhone 7 Kılıfı
Sinyal Gücünü Arttıran iPhone 7 Kılıfı

Sinyal Gücünü Arttıran iPhone 7 Kılıfı

8

Apple dahil olmak üzere bir çok farklı firmaya aksesuar üretimi sağlayan Cellular Line’ın yeni ürününü denediniz mi? Sinyal gücünü arttıran Cellular Line firmasının ürünü, iPhone’lar için bu amaca yönelik geliştirilmiş sınırlı ürünlerden bir tanesi.

İnce şık bir tasarıma sahip olan “Antenna” telefonunuzun dört tarafını korumakla kalmıyor sinyal gücünüzüde arttırıyor. Kılıfın içerisindeki sinyal alımını güçlendirecek anten sayesinde iPhone’unuzun sinyal alım kapasitesini arttırarak şebeke sorunu olan yerlerde telefon görüşmeleriniz kesilmeden konuşabileceksiniz.

Tek renk seçeneği bulunan kılıf siyah mat yüzeye sahip. WiFi ve Bluetooth ile etkileşime girmeyen kılıf, elektromanyetik dalgaları yaymadığından dolayıda güvenle kullanılabiliyor. Kılıfı alıp cihazınıza taktıktan sonra sinyal kapasitesinin az olduğu yerlerde arkasındaki kayar düzeneği aşağı doğru çekerek kılıfın özelliğini kullanabilirsiniz. Ülkemizde 99 TL‘den satın alınabilir kılıfı güvenle satın alabileceğiniz yerlerden Turkcell.com.tr’yi buradan ziyaret edebilirsiniz.

Dipnot: Bu kılıf ile sadece GSM sinyalleriniz güçleneceği için Bluetooth ve WiFi sinyal kapasitenizi arttırmayacaktır.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum(8)

  1. siteniz çok güzel çok beğendim sizi yakından takip edeceğim teşekkür ederim elinize sağlık

  2. Oldukça iyi bilgiler ve teknoloji haberleri yazıyorsunuz takip edilebilir bir web sitesi, ayrıca web sitenizde bir harika olmuş bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen