Ana Sayfa Tanıtımlar Sosyal Medyanın Sosyal Ninjaları
Sosyal Medyanın Sosyal Ninjaları

Sosyal Medyanın Sosyal Ninjaları

0

Ninjalık son derece kutsal bir müessesedir. Kendi içinde belli bir takım prensipleri vardır. Sınır tanımazlar. Bir kalem, bir kağıt bile ellerinde keskin birer kılıca dönüşebilir. Kalabalıkta gözleri kapalı dövüşebilmek için her şeyi dinlerler, okurlar, her şeyin kokusunu, dokusunu bilirler. Vücut duruşu dedikleri bir teknikle düşmana korku salarken dosta da güven verirler. Paylaşımcıdırlar. Fizikteki hız ve hareketi geliştirerek ses hızının ötesinde bir paylaşım hedeflerler. Ki bazen bu hızı geçerler de… Henüz kulağınıza çalınmamış haberleri en sade şekilde paketleyip doğru noktalara fırlatarak aklınızı alırlar.

sosyal-ninja

İşte biz de bu duruştan etkilenerek Sosyal Ninja olduk. İstedik ki, senin haberin olmadan senin işine yarayacak şeyleri bulalım, hap şekline getirelim, paylaşalım, yazalım, çizelim ve hatta bir yerden sonra Sosyal.Ninja’yı okumadığın günler, dişlerini fırçalayamadığın günlerin rahatsızlığını versin.
Biz senin yola çıkmış alışkanlığınız.

sosyal_ninja_tanitim

Sosyal Ninjanın içeriğinden bahsetmek gerekirse, teknoloji, oyun, kültür sanat, spor, moda ve sosyal medya alanlarında uzman ninjalar tarafından yazılar yazılan genel bir ninja sığınma blogudur. Bunların yanı sıra kafanı dağıtabileceğin mizahi içeriklerde bulabilirsin. Biz sosyal ninjalar hiç ciddi olmayı sevmeyiz. Bu nedenle bizim sığınma evimiz olan Sosyal Ninja da hiç ciddiyet diye bir şey bulamazsın. Sende bir Sosyal Ninja olmak istersen, ilk once yapman gereken şey, blogumuzu takip etmen ardından yazılarımızı paylaşman ve onlara bir ninja usulü yorumlar atman. İşte bunları yaparsan sende bir gün Sosyal Ninja’da ninja yazıları yazabilirsin.

Demek ki Ninjalık neymiş? Ninjalık, paylaşımmış. Paylaşım neymiş? Paylaşım, Ninjalıkmış.
Hadi bakalım başlıyoruz! Aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsin;
http://sosyal.ninja/

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen