Ana Sayfa İnternet ve Webmaster Spotify’a Göre Hangi Ülkede Neler Dinleniyor
Spotify’a Göre Hangi Ülkede Neler Dinleniyor

Spotify’a Göre Hangi Ülkede Neler Dinleniyor

0

Müzik dinleme servisi Spotify, ünlü ve şehir bazında en çok dinlenen parça listelerinden interaktif bir harita yayınladı.

Diğer ülkelerde en çok dinlenen parça ve parça listelerini görebileceğiniz interaktif haritalarla kendi müzik zevkinize uygun şehir ve ülkeleri görebileceksiniz. Örneğin Türkiye‘de en çok David Guetta‘nın Hey Mama şarkısı dinlenirken, Amerika‘da Fetty Wap‘ın Trap Queen şarkısı dinlendi. Haziran ayının verileri göre, özellikle Avrupa’da Major Lazer, MØ, DJ Snake dinleniyor. Dünya çapında insanların müzik zevkini daha kolay analiz edebileceğiniz haritalar ile, farklı müzik zevklerini derleyebilir ve kendi listelerinizi oluşturmada ilham kaynağı yapabilirsiniz.

ulkelere-gore-en-cok-dinlenenler

Ülkerlerde en çok dinlenen parçaları buradan, şehir bazlı en çok dinlenen parçalar listesi için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen