Ana Sayfa Oyun Haberleri Steam Yaz İndirimlerinde Sona Yaklaşıldı
Steam Yaz İndirimlerinde Sona Yaklaşıldı

Steam Yaz İndirimlerinde Sona Yaklaşıldı

0

Steam Mağazasının 19 Haziran‘da başlattığı yaz indirimleri son sürat devam ediyor. Sona yaklaştığımız şu günlerde ise yeni fırsatlar ve kampanyalarda kullanıcılarını bekliyor.

steam-yaz-indirimleri

Örneğin bugünkü indirimlere göz attığımızda Batman: Arkham Origins‘in 29.99 dolar yerine %75 indirimle 7.49 dolardan satıldığını görüyoruz. Company of Hereos 2, BioShock Infinite, Farcry 3 ve daha bir çok oyunun günün en uygun fiyatlarla satılan oyunları diyebiliriz. Günün belli bir saatlerinden sonra değişen indirimler, bir çok oyuna ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte, Grand Theft Auto IV+Liberty City’de %80 indirimle 5.99 dolardan satıldığını da belirtelim.

Steam’den oyun satın alabilmek için bir kredi kartına sahip olmanız gerekli. Eğer ki kredi kartı kullanmıyorsanız, ininal.com’a göz atarak bakiye kartı detaylarını inceleyebilirsiniz.

30 Haziran‘da son bulacak Steam indirimlerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Ayrıyetten www.teknofeed.com olarakta bizim de Steam üzerinden dağıtacağımız bir çekiliş olacak yakın zamanda…

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen