Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Turkcell’den herkese ücretsiz 1 GB depolama alanı
Turkcell’den herkese ücretsiz 1 GB depolama alanı

Turkcell’den herkese ücretsiz 1 GB depolama alanı

1

turkcell-logo

Turkcell, gelişen teknolojiyle birlikte artan depolama ihtiyacına çözüm bulmak amacıyla Dropbox benzeri bulut depolama sistemini hizmete sundu. Turkcell abonelerine 1 GB’lık tanışma amaçlı hediye alan veren şirket,  5 GB, 50 GB ve 250 GB’lık paketleri ayda 3,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 

Her yerden dosyalarınıza erişmeyi hedefleyen Akıllı depo ile telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan aynı anda verilerinize erişebileceksiniz.

turkcell-akilli-depo-haber

Uygulamayı ücretsiz olarak akıllı telefon ya da tabletine indiren Turkcell müşterilerinin çektikleri fotoğraflar, Akıllı Depo’ya otomatik olarak aktarılıyor ve sonrasında yeni çekilen her fotoğraf, başka hiçbir şey yapmalarına gerek kalmadan Akıllı Depo’da saklanıyor. Sadece fotoğraflar değil akıllı cihazlara indirilen müzikler, dosyalar ve çekilen videolar 3G veya Wi-fi bağlantısı olduğunda da otomatik olarak Akıllı Depo’ya aktarılıyor. Akıllı Depo Turkcell’lerin hatıralarını güvenle saklamakla kalmıyor, büyük boyutlu dosyalar da dahil olmak üzere e-posta ve sosyal ağlar üzerinden kolayca paylaşma imkanı da sunuyor.

DEPO yazıp 2222’ye gönderen iOS ve Android kullanıcıları, Akıllı Depo’yu ücretsiz olarak cep telefonlarına indirebiliyor. Dileyenler uygulamayı T-Market.com App Store, ya da Google Play üzerinden de indirilebiliyor. Uygulama ya da www.turkcell.com.tr/akillidepo üzerinden Akıllı Depo’ya ilk girişte 1 GB ücretsiz depolama alanı ücretsiz olarak tanımlanıyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum(1)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen