Ana Sayfa İnternet ve Webmaster Twitter yeni kullanıcı profil sayfasını resmi olarak duyurdu
Twitter yeni kullanıcı profil sayfasını resmi olarak duyurdu

Twitter yeni kullanıcı profil sayfasını resmi olarak duyurdu

0

Twitter, uzun süredir beklenmekte olan kullanıcı profil sayfa tasarımını sonunda resmi olarak duyurdu. Henüz tüm kullanıcılar için aktif edilmeyen yeni tasarım, First Lady Michelle Obama’nın da aralarında bulunduğu bir kaç ünlü isimde denenmeye başlandı.

twitter-yeni-tasarim-ornek

İlk olarak internet sitesinin ve daha sonrasında mobil arayüzünü güncelleyen Twitter, kullanıcı sayfasında büyük adımlar atmaya planlıyor. Daha dinamik ve işlevsel olan yeni tasarımda üst sayfasında büyük kapak fotoğrafı ve alt kısmında; tweet sayfası, fotoğraf video sayısı, takip edilen kişiler, takip eden kişiler ve listeler dikkat çekiyor.

Portal tarzı bir görünüme kavuşacak Twitter’da yeni görünümün ne zaman kullanıma açılacağı henüz belli değil… Yeni tasarıma sahip hesapları şuradan gezebilirsiniz: @zacefron – @channingtatum – @nikosaliagas – @AFL – @flotus –
@gilbertogil – @FloydMayweather

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen