Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Windows 10’un TV Reklamları Yayınlandı
Windows 10’un TV Reklamları Yayınlandı

Windows 10’un TV Reklamları Yayınlandı

0

Windows 10‘un tamamlanmış sürümü 29 Temmuz‘da yayınlanıyor. Kutu fiyatlarının dahi belli olduğu hatta USB kurulum versiyonunun Amazon’da ön siparişine başlandığı Windows 10, hayatımıza önümüzdeki haftalardan itibaren tamamen girmiş olacak.

Şuan için “preview” versiyonunun rahat rahat indirilip ya da yükseltilip kullandığı işletim sisteminin TV reklamları da yayınlandı. Windows’un başarılı bir reklam stratejisi yürtüttüğü Windows 10, 5 video reklam serisiyle yakında ABD başta olmak üzere 5 farklı ülkede de yayına girecek.

Videolara değinecek olursak Windows, bebekli bir reklam projesi hazırlamış. 90’lı yılların çocukların özellikle Win 98 ve XP ile büyümesine rağmen, bu reklamda ki bebekler Windows 10 ile büyüyecek. İşletim sisteminin, insan hayatı üzerinde ki etkisi ve insan odaklı davranışlarını belirten reklamlarda, özellikle dans eden çocuğa asistan “Cortana”nın cevabını izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen