Ana Sayfa Telefon Apple-iOS Wozniak’tan, Yeni Steve Jobs Filmine Yeşil Işık
Wozniak’tan, Yeni Steve Jobs Filmine Yeşil Işık

Wozniak’tan, Yeni Steve Jobs Filmine Yeşil Işık

0

Steve Jobs’ın öncülüğünde Wozniak’la birlikte kurulan Apple’ın kuruluş öyküsünüde içeren yeni biyografik film 9 Ekim’de vizyona giriyor. Steve Jobs’ın hayatını anlatan “Steve Jobs” isimli film, 9 Ekim’de sinemalarda olacak. Ashton Kutcher’ın başrolü paylaştığı “Jobs” filminin yarattığı hayal kırıklığını yeni filmin düzelteceği söyleniyor. İzliyecilerin beklentilerini karşılamayan “Jobs” filmine, Apple’ın eski kurucu ortağı Steve Wozniak’tan “Steve’i yansıtmıyor, çok eksik var” şeklinde yorum gelmişti.

yeni-steve-jobs-filmi-9ekim

42. Telluride Film Festivalinde ön gösterimi yapılan “Steve Jobs” filmine Wozniak’tan yeşil ışık geldi. Yeni filmi çok beğendiğini ve sanki Steve Jobs’ı izliyormuş gibi geldiğini belirten eski kurucu ortak, olumlu yorum yaparak beklentileri arttırdı. Yeni “Steve Jobs” filmi, 9 Ekim’de vizyona girecek. Ashton Kutcher’ın oynadığı film her ne kadar beğenilmemiş olsada, yüz olarak en çok benzeyen kişinin Kutcher olduğunuda belirtmek isteriz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen