Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Xiaomi Online Mağazasını Açıyor
Xiaomi Online Mağazasını Açıyor

Xiaomi Online Mağazasını Açıyor

0

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, ABD ve Avrupa pazarlarına hitap eden online mağazasını yakında açıyor. İlk olarak aksesuar satışında bulunacak olan Xiaomi Online Mağazası, ABD‘den satışı yapılacak ve Avrupa ülkelerine sevkiyat edilecek.

Xiaomi-online-magazasi-teknofeed

Apple ve Samsung gibi akıllı telefon piyasasının büyük kısmını oluşturan markalara karşı kendi pazarını oluşturan Xiaomi, geçen yıl 61 milyon akıllı telefon satışı gerçekleştirdi. Pasifik saat dilimine göre saat 19:00’da satın alıma açılacak olan online mağazada şuan için dört ürün bulunuyor. 4 ürünün 2’si harici şarj ünitesinden oluşmakla birlikte 1 adet spor bandı ve 1 adette kulaklık bulunuyor. Geçtiğimiz sene satışa sunulan “Mi Band” 30 günlük batarya kapasitesi bulunan Bluetooth 4.0 ise çalışan spor aktivitelerinizi ölçen spor bandı, 14,99 dolardan satılacak. Online mağazayı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen