Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Yeni iPhone İle İlgili Sızıntılar Artıyor

Yeni iPhone İle İlgili Sızıntılar Artıyor

0

apple-logo

Apple‘ın iPhone 5‘den sonra üretmesi beklenen iPhone 5C ya da iPhone 5S adıyla çıkaracağı düşünülen yeni iPhone ile ilgili haberler gün geçtikçe artıyor. Dedikodu deryası her geçen gün artarken Apple’dan ise konuyla ilgili hiç bir haber yok. Özellikle ucuz iPhone (Plastik kasalı) üzerinde haberler çıkan yeni iPhone’la ile ilgili sızıntılara bir yenisi daha eklendi. Sızdırılan bu sefer resim değil bir video. Video’da iPhone 5C’nin çizilme testi yapılıyor ve çizilmeye karşı dayanıklı olduğu iddia ediliyor.

Bunun haricinde de iPhone 5S ilgili ise sızıntılarda devam ediyor. Gelen son sızıntıya göre yeni iPhone’a farklı bir renk seçeneği geliyor. Şampanya (altın rengi) rengiyle buluşacağı düşünülen iPhone 5S, malzeme kalitesi olarak iPhone 5 ile aynı olarak gözüküyor.

iphone-gold-5s

Dedikodu ve sızıntılar ancak Eylül ayında Apple’ın düzenlemesi beklenen etkinlikte son bulacaktır.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen