Ana Sayfa Telefon Apple-iOS Yeni Steve Jobs Filminin İlk Trailer’ı Yayınlandı
Yeni Steve Jobs Filminin İlk Trailer’ı Yayınlandı

Yeni Steve Jobs Filminin İlk Trailer’ı Yayınlandı

0

Merakla beklenen yeni Steve Jobs filminin ilk Trailer videosu yayınlandı. Filmin amacı ve ana karakterinin yer aldığı kısa videoda, Steve Jobs ve Steve Wozniak dışında Joanna Hoffman olarak Jeff Daniels, John Sculley’ı da görüyoruz.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/IeOxo7o9T8Q”]

Steve Jobs’ın biyografisinden yola çıkan film, Walter Isaacson’un Steve Jobs için yazdığı biyografisini onaylamıyor. Steve Jobs’ı Michael Fassbender‘ın canlandırdığı filmde Steve Wozniak rolünüde Seth Rogen eşlik ediyor. İlk Steve Jobs konulu filmde Ashton Kutcher’ın canlandırdığı Steve Jobs bu sefer Fassbender’in canlandırmasıyla hayat buluyor. Steve Jobs’ı siyah kazak, kot pantolon, spor ayakkabı ve klasik gözlüğüyle tekrardan karşımıza çıkmasına rağmen Ashton Kutcher’ın Steve Jobs’a daha çok benzediğini söyleyelim. Film çekimleri esnasında yaşanan bir çok soruna rağmen yeni Steve Jobs filmi, 9 Ekim‘de vizyona giriyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen