Ana Sayfa Teknoloji Haberleri YouTube İlk Kez Müzik Ödülü Töreni Düzenliyor

YouTube İlk Kez Müzik Ödülü Töreni Düzenliyor

1

youtube-logo

Google tarafından geliştirilmekte olan dünyanın en çok ziyaret edilen video oynatım sitelerinden YouTube, ilk kez müzik ödülleri töreni tertip ediyor. YouTube, resmi blogundan açıkladığı duyuruya göre geçtiğimiz yılın en popüler olan videoları arasında seçim yapılacak ve kullanıcıların verecekleri oylarla bir çok ünlü sanatçı ödül alacak.

New York’ta gerçekleştirilecek ödül töreni, canlı olarak yayınlanacak ve bir çok ünlü isim yer alacak. Yönetmenliğini ise Spike Jonze’un üstleneceği töreni ünlü aktör Jason Schwartzman sunacak.

YouTube, kullanıcılarının verdikleri oylarla ödül almaya hak kazanan sanatçıları, 17 Ekim’de açıklayacak. Daha sonrasında 3 Kasım’da gerçekleştirilecek törende kendi resmi hesapları üzerinden klipleri ve çeşitli videoları oynatılacak ve ödülleri taktim edilecek.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum(1)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen