Teknoloji Blogu

2016’da En Çok Beklenen Oyunlar

1

2016 yaklaşırken yeni oyun haberlerini ve oyunların tanıtımlarını duyabiliriz yani bir çok oyun firması ve oyun yapımcısı yeni oyunlarının tanıtımlarını yapıp bilgisayarlarının özelliklerini yükseltmelerini istiyorlar. Call OF Duty, Battlefield ve diğer oyunlar bu oyunların hepsinin yeni sürümleri ve bir üst modelleri bizleri 2016 yılında bekliyor ve bilgisayarlarınızın özelliklerini mutlaka bu oyunlar için ayarlayın!

2016-da-bizi-bekleyen-oyunlar

Bilindiği üzere eski sistem bilgisayarlar artık günümüzün oyunların çalıştıramıyor çalıştırsa dahi tam detaylı ve tam grafikli bir şekilde oynamak için bu oyunlara var olan bilgisayarınızın özellikleri yetersiz kalıyor. İşte bu yüzden bu 2016 yılında çıkacak olan oyunlar için mutlaka ama mutlaka bilgisayarınızın özelliklerini bir tık yükseltmelisiniz. Özellikle artık hard diskler yerine SSD diskleri tercih etmelisiniz ve ekran kartlarınızı en güçlü olan ile seçmelisiniz. Ekran kartınızın bit sayısının 256 olmasına dikkat edin ve en az 4 gb olduğuna emin olun. Şimdi sizlere bizleri 2016’da bekleyen oyunları açıklayalım.

doom4-2016

Doom 4 : Belki de gelmiş geçmiş Dünya’nın en iyi oyunlarından bir tanesidir. Vazgeçilmez haline gelen bu oyunun artık her sene yeni bir versiyonu çıkartılıyor. 2016’da ise bizleri Doom 4 adlı oyun bekliyor.

call-of-duty-2016
Call OF Duty ve Battlefield Serileri: Bu ikili artık tamamen vazgeçilmez haline geldi ve oyun piyasasının bir çok oyuncusunu kapmış bulunuyorlar. Bu ikili arasında inanılmaz ve aşırı bir şekilde rakipleşme bulunuyor! Sizlerde iki oyundan bir tanesini seçerek heyecana ortak olun!

1 yorum
  1. Deniz diyor

    Call of duty sever olarak, heyecanlıydım fakat, duyurulan oyunun tanıtım videoları beni hüsrana uğrattı açıkcası.Battlefield dünya savaşı temalı oyunu ise, tam beklediğimiz gibi eskilere dönük bir oyun olması açısından sevindirici oldu benim için.Teknolojik silahlardan ziyade eski usül savunmalar daha ilginç ve oynanılır geliyor bana.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL