Teknoloji Blogu

2020 Yılında Dört Gözle Bekleyeceğiniz En Yeni Oyunlar

0

Önümüzdeki birkaç ay ve sonrasında PC’ye gelecek çok sayıda inanılmaz oyun var.  Tercih ettiğiniz platform ne olursa olsun – Steam, Epic, Uplay veya Origin, istek listenize de eklenecek çok sayıda yeni PC oyunu var.  Sizler için yeni gelecek 2020 PC oyunlar hakkında bilgileri paylaşacağız.

Vahşi Gezegene Yolculuk

2020’nin başlarında, garip yabancı yaratıklarla dolu harika bir yabancı dünya setinde “iyimser” bir eşli macera oyunu şeklinde 505 Games ve Typhoon Studios’tan yeni bir oyun geliyor. Keşfetmek, macera etmek ve bolca renkli eğlence için bu oyunu tercih edebilirsiniz.

Çıkış tarihi: 28 Ocak 2020

Yayımcı: 505 Oyunlar

Watch Dogs: Legion

Bu konuda herkes heyecanla beklemekte. Watch Dogs her zaman ilginç olmuştur, ancak E3 2019’daki en yeni fragman geçilecek bir şeyse, işler daha da heyecanlanacak.

Watch Dogs: Legion Londra’da – totaliter bir rejimin tutkusu tarafından ezilmiş sorunlu bir şehir kurulacak. Göreviniz şehri kurtarmak ve milleti özgürleştirmek için bir direniş ordusu kurmak. Tüm olağan korsanlık becerileri, gizli yetenekler ve savaş seçenekleri size açıktır, ayrıca artık dünyada gördüğünüz herkesi ekibinize katılmak için işe alma olanağına sahip olacaksınız. Gördüğünüz herkes işe alınabilir ve kendi backstory ve beceri seti ile birlikte geliyor.

Çıkış tarihi: 6 Mart 2020

Yayınevi: Ubisoft

2020 PC oyunlar

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 inanılmaz CD Projekt Red’in bir sonraki açık dünya RPG’sidir. Yeni oyunun çok fazla vaadi var. Yeni fragman Keanu Reeves’in görüntüsü ile düştüğünde bile herkesi heyecanlandırmıştı. Sonunda şimdi de bir çıkış tarihimiz var. Şimdi yapacak bir şey yok, ama gelmesi için sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Çıkış tarihi: 15 Nisan 2020

Yayınevi: CD Projekt Red

blank

Marvel’in Yenilmezleri: Bir Gün

Crystal Dynamics (Tomb Raider oyunlarının arkasındaki ekip) tarafından geliştirilen bu yeni Marvel oyunu Avengers’ın dağılmasından sonraki süreye odaklanıyor, ancak şimdi dünyayı kurtarmak için gerekli. Gezegeni kurtarmak için dünyanın en harika süper kahraman ekibinin kontrolünü elinize alın.

Çıkış tarihi: 15 Mayıs 2020

Yayınevi: Square Enix

Rainbow Six Quarantine

E3 2019’dan doğrudan çıkıp 2018’de ortaya çıkan Rainbow Six Siege Salgını modunun bir parçası gibi görünüyor. Bu, yakın gelecekte belirlenmiş olan bağımsız bir oyundur.

Mutasyona uğramış bir uzaylı paraziti insanları enfekte ediyor ve insanlığı tehdit ediyor. Rainbow Six ekibi dünyayı koruma görevinde – çevreye karşı savaşmak ve öngörülemeyen görevlerde hayatta kalmak için çalışıyor. 2020 PC oyunlar hakkında daha fazla bilgi için sitemizi takip etmeye devam edin.

Çıkış tarihi: 2020

Yayınevi: Ubisoft

 

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et