2020'de Çıkması Beklenen Yeni Akıllı Telefonlar

Pendik escort

arama

2020’de Çıkması Beklenen Yeni Akıllı Telefonlar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • ECE ECE

2019 sona eriyor. Akıllı telefonlar da dahil olmak üzere tüm teknoloji sektöründe inovasyonla dolu bir yıl oldu. Çok sayıda cihaz ve teknolojinin yanı sıra çok önemli markaların etkileyici bir şekilde büyüdüğünü gördük. Bu yıl bize en önemli markalardan gelecek cihazlar hakkında birçok söylenti ve sızıntı bırakıyor. Bu yüzden en önemli bilgileri özel bir gönderide toplamaya karar verdik. Burada, 2020’de onlar hakkında bildiğimiz her şeyi içeren en iyi akıllı telefonları bulacaksınız. İşte yeni çıkacak akıllı telefonlar hakkında bilgiler.

OnePlus Concept One

OnePlus, 7 Ocak’ta Las Vegas’ta başlayacak ve 10 Ocak’a kadar sürecek olan CES 2020’de özel bir etkinlik düzenleyecek. CEO Pete Lau, etkinlikte özel bir şey göreceğimizi açıkladı. Daha sonra Pete Lau, şirketin CES 2020’de yeni bir konsept akıllı telefon çıkaracağını doğruladı. İlk OnePlus konsept telefonu olacak, aslında şirket OnePlus Concept One olarak adlandırılacak. Ne yazık ki, yeni konsept telefon hakkında hiçbir şey bilmiyoruz: şirket herhangi bir ayrıntı yayınlamadı.

yeni çıkacak akıllı telefonlar

Redmi K30 Pro

Birkaç gün önce Xiaomi, Redmi K30 ve K30 5G’yi resmen açıkladı. Snapdragon 765G yongaseti tarafından beslendiği için 5G bağlantısını destekleyen K30 5G bile orta düzeydir. Ancak bu, Redmi K30 serisinde herhangi bir amiral gemisi olmayacağı anlamına gelmez. Bilinen bir sızıntının en son raporuna göre, Redmi K30 Pro Mart 2020’de başlayacak ve şaşırtıcı olacak. Yeni duyurulan Snapdragon 865 yonga seti ile güçlendirilecek.

Xiaomi Mi 10

Redmi K30 Pro’nun Mart ayında bir Snapdragon 865 yongaseti ile gelmesi hakkında konuştuk. Ancak, Redmi K30 Pro, Snapdragon 865 ile donatılmış ilk Xiaomi telefonu olmayacak gibi görünüyor. Lin Bin’in resmi olarak onayladığı gibi bir Xiaomi Mi 10 Pro olacağını da biliyoruz. Xiaomi Mi 10’un yakın zamanda 30C hızlı şarjla 3C tarafından sertifikalandırıldığı iddia edildi ve Android 10’a dayanan MIUI 11 ile kutudan çıkacağını biliyoruz.

Samsung Galaxy S11

Samsung, her yıl olduğu gibi, büyük olasılıkla Şubat ayında ilk 2020’de ana amiral gemisi serisini açıklayacak. Bu yıl, Galaxy Fold’un kapaklı bir versiyonuyla birlikte piyasaya sürülebilecek Samsung Galaxy S11’den bahsediyoruz. Samsung Galaxy S11’in 5x optik zoom ve 9’u 1 piksel binning ile 108 MP sensörlü olduğu söyleniyor.

Oppo Find X2

Oppo, 2020’de mükemmel bir amiral gemisi akıllı telefonunun lansmanını planlıyor. Find X’in halefi olacak ve Find X2 olarak adlandırılacak. Şirket zaten 2020 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkacağını doğruladı. Ana odak noktaları arasında, önceki nesle göre daha yüksek yenileme hızına (120 Hz bekliyoruz) ve daha yüksek bir çözünürlüğe (muhtemelen Quad HD) sahip muhteşem bir ekran olacak. Yeni çıkacak akıllı telefonlar hakkında daha fazla bilgi için sitemizi takip etmeye devam edin.

kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ