330 Dolarlık Toshiba Chromebook 2 Duyuruldu - Teknofeed.COM

330 Dolarlık Toshiba Chromebook 2 Duyuruldu

 330 Dolarlık Toshiba Chromebook 2 Duyuruldu
Okunuyor 330 Dolarlık Toshiba Chromebook 2 Duyuruldu

Geçtiğimiz günlerde sizlere duyurduğumuz Toshiba’nın ilk Chromebook haberinin üzerinden fazla zaman geçmemesine rağmen şirket yeni Chromebook modelini duyurdu.

Toshiba-Chromebook-2

Sessiz bir model olan Chromebook 2, fansız çalışan Intel Celeron işlemciye sahip. 13.3 inç boyutunda 1080 p çözünürlüğünde IPS ekrana sahip yeni modelde 4 GB RAM yer alacak. SD Kart ile arttırılabilen 16 GB’lık dahili hafızasına ek olarak 1 adet USB 3.0, 1 adet USB 2.0 portu, bir tam boy HDMI çıkışı yer alıyor. 802.11ac kablosuz ağ desteğine, Bluetooth 4.0 bağlantı seçeneği eşlik ediyor. Daha güçü mikrofon ve HD kameraya sahip Chromebook 2, 9 saate kadar dayanabilen bataryadan güç alacak.

ChromeOS işletim sistemini barındıracak Toshiba Chromebook 2, ABD’de 330 dolardan satışa çıkacak. Bir önceki modeli ise 250 dolardan kullanıcılarıyla buluşacak.

Bir önceki yazımız olan Online Bankacılık Güvenli mi? başlıklı makalemizde güvenli online bankacılık, online bankacılığı güvenli kullanma ve online bankacılık hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın