Teknoloji Blogu

4 Nitelik, 1 İnceleme: Beach Buggy Racing

0

Doğallığı ve muhteşem atmosferiyle dikkat çeken onlarca pistte, heyecan verici yarış deneyimleri yaşamayı kim istemez ki. Özellikle de oyun kart racing tarzında bir türe sahip ise, en azından benim için hayır demek oldukça zor. Peki ya siz var mısınız?

beach-buggy-racing-1

Beach Buggy Racing, Vector Unit‘in geliştirdiği bir kart racing oyunu. Genelde doğal atmosfere sahip pistlerde rakiplerinizle yarışı kazanmak için büyük bir mücadele halindesiniz. Hatta oyun sadece yarış üzerinde dönmüyor. Rakiplerinizi alt etmek için geçmeniz haricinde çeşitli güçlendirmelerle de yavaşlatıp geri kalmalarını sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca oyunun içeriğinin oldukça geniş olduğundan da bahsetmekte yarar var.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

TATMİN EDEN GÖRSELLİK
Volkanik patlamalar, gizemli bataklıklar, upuzun plajlar ve daha nicesi. Muhteşem doğal atmosferler eşliğinde, tüm pistlerde harika ve doğal görüntüler mevcut. Arnavut kaldırımlarında rakiplerinizi geçerken, arka plandaki kasabavari mekanlarla göz göze gelmemiz ve grafiksel anlamda oyunun yakaladığı başarı yüzümüzü güldürmeyi başarıyor. Bu doğal atmosferde rakiplerinizi bir bir geçmek inanılmaz eğlenceli.

BAŞARILI KARİYER MODU
Oyuna giriş yaptığınız anda, üzerinde fazlasıyla emek harcanmış bir kariyer moduna da adım atmış oluyoruz. İçeriğinde bir sürü farklı araç, sürücü, güçlendirme ve geliştirmeler bulunan kariyer modu BB Racing’e kesinlikle farklı bir hava katmış. Özellikle bir mobil oyunda böylesine başarılı bir modun bulunması, ve kendinizi bu kadar ayrıntılı geliştirebilmenizi sağlaması takdire şayan.

beach-buggy-racing-2

DOLGUN İÇERİK
Başarılı kariyer modu ve etkili görselleri BB Racing’i elbette 4/4’lük bir yapım haline getiriyor. Fakat yakalanmış mevcut başarının bir diğer önemli unsuru da, kesinlikle içeriğinin zenginliği. 25’e yakın power-up, hatırı sayılır sayıda araç, sürücü ve geliştirme seçenekleri bulunan oyunun harita sayısı da cabası. İçeriğin dolgunluğunun bir oyunda ne denli önemli olduğunu adeta tüm oynayanlara gösteriyor BB Racing.

AKICI KONTROLLER
Bir yarış oyunuyla karşılaştığımızda kesinlikle ilk aklımıza gelen, kontrol sisteminin başarılı olup olmadığıdır. Çünkü bir oyundaki kontrol sisteminin akıcılığı, başarısına orantılı olarak eksilerini de görmezden gelmemize sebep olabilir. Aracın kontrolü ne kadar elimizdeyse, oyunda da o kadar fazla vakit geçiririz. Diğer mobil yarış oyunlarına adeta ders niteliğinde bir kontrol sistemine sahip olan oyun, aracın kontrolünün elimizde olduğunu bize derinden hissettiriyor.

beach-buggy-racing-3

Beach Buggy Racing, AppStore ve Google PlayStore‘da ücretsiz olarak yayınlanmış durumda. Çeşitli uygulama içi satın alım seçeneklerine de sahip olan BB Racing, bir yarış oyununda aradığınız hemen hemen tüm özellikleri barındırıyor. Mutlaka deneyin!

appstore-indir

android-indir

Bir önceki yazımız olan Bilgisayara Sıvı Dökülmesinde Yapılması Gerekenler başlıklı makalemizde anlatım, klavye ve Klavyeme su döküldü yapılması gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et