Teknoloji Blogu

4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers

0

Hedefleri parmağımız olan bir sürü canavar, sonsuzluğa uzanan bir yol ve bu yolu katetme zorunluluğu olan parmağımız! Tüm bu ögeler Mmm Fingers‘ın bitmek bilmeyen yolculuğuna ait.

mmm-fingers-1

Noodlecake Studios Inc.‘in geliştiriciliğini üstlendiği Mmm Fingers, eğlenceli bir tek dokunuşlu oyun. Sonsuzluğa uzanan bir yol ve bu yolda canavarları barındıran oyunda, parmağımızı ekrana koyduğumuz anda kaldırma şansımız yok. Başlar başlamaz ilerlemeye başlayan yol boyunca parmağımızı çekmeden bizlere engel olmaya çalışan canavarlardan sıyrılarak en yüksek skoru elde etmeye çalışıyoruz.

BİTMEK BİLMEYEN MACERA
Oyun size parmağınızı ekrana değdirdiğiniz andan itibaren sınırsız aksiyon vaat ediyor. Canavarların her yerden çıkabilme ihtimali, görüntünün zaman geçtikçe daha hızlı akması ve skorunuz yükseldikçe artan heyecan Mmm Fingers’a kuşkusuz çok şey katıyor.

BAŞARILI YAPAY ZEKA
Başlangıç noktasına geçtiğimiz an ile, ilk canavarla karşılaşma anımız arasında hissettiğimiz şeyler arasında o kadar fazla fark oluyor ki. Bu farkın sebebi, oyunun içerdiği yapay zeka. Parmağınızın yöneldiği yönden tutun, onun her bir hareketine zekice tepki verip gideceği yönü genelde doğru tahmin eden canavarlar çok başarılı tasarlanmış. Zamanla alışma sürecine girmemiz söz konusu olsa da karşımızdakilerin yapacağımız hamleyi kimi zaman bizden önce düşünebilmesi kaçınılmaz bir durum. Bu yüzden oyundaki yapay zekayı asla hafife almayın!

mmm-fingers-2

RENKLİ İÇERİK
Yol boyunca göreceğiniz her bir öge sizi mutlaka renkli bir halde karşılıyor. Maceranızın bitmesi için uğraşan canavarlardan tutun, önceki ölümünüzün olduğu noktada beliren ve zamanla kaybolan sıçramış jel(?) izine kadar tüm dünya karnaval kıvamında. Üstelik yolda bulunan çeşitli ögelerin renklerini de menüdeki ayarlar kısmından değiştirebiliyorsunuz. Opsiyonel olarak bulunan renkler arasında sarı, mor, kırmızı, yeşil, mavi ve gökkuşağı mevcut.

ÖZENSİZ TASARIMLAR
Mmm Fingers her ne kadar renkli ve eğlenceli bir dünyaya sahip olsa da, içeriğindeki çizimler nedense içime sinmedi. Geometrik şekillerin üstüne, her birinin ruh halini belirten bir çift göz yapıştırmak elbette eğlenceli fakat daha özgün ve komik şekillerin kullanılması oyunu bana kalırsa bir tık öne taşırdı. Laf aramızda, o canavarların üstündeki dikenler ne yahu! Bana kalırsa facia, kesinlikle daha özenli tasarlanmalıydı.

mmm-fingers-3

Mmm Fingers, AppStore ve Google PlayStore’da ücretsiz olarak bizlerle. Uygulama içi satın alım seçenekleri ise mevcut değil, yalnızca içerikte bulunan reklamları kaldırmak için satın alım yapabilirsiniz.

appstore-indir

android-indir

Bir önceki yazımız olan Bilgisayara Sıvı Dökülmesinde Yapılması Gerekenler başlıklı makalemizde anlatım, klavye ve Klavyeme su döküldü yapılması gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et