Teknoloji Blogu

4 Nitelik, 1 İnceleme: Moneygrabber!

0

Para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bir oyun düşünün ki tüm hayatınız, tepenize periyodik olarak yağan paraları toplamanızla orantılı olarak gelişiyor. Ne kadar da basit değil mi?

moneygrabber-1

Moneygrabber, Marten Bruggemann tarafından geliştirilen bir -yarı- hayat simülasyonu oyunu. Belirli bir sınırlandırma olmadan, aşağı doğru yağan paraları toplayarak giderek zenginleşmek asli amacımız. Kazandığımız para miktarına göre ekranımızda duran dostumuza çeşitli materyaller de satın alabiliyoruz.

BASİT OYNANIŞ
Moneygrabbers’ın oldukça basit bir oynanış sistemi var. Aşağıya doğru düşen paraları ve çeşitli güçlendirmeleri ekranınızın solunda bulunan el yardımıyla tek tek topluyorsunuz. Ekrana her dokunuşunuzda sağ tarafa doğru bir hamle yapan el, kimi zaman farklı yönlere düşen paraları toplamakta zorluk çıkarsa da stabil bir kontrol içerdiği için asla bir zorluk yaşamıyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey, ekrana hafifçe dokunmak.

DOPDOLU İÇERİK
Kazandığınız parayı ne yapacağınızı düşünmenize hiç gerek yok, çünkü oyun sizi yeterince yönlendiriyor. Her ulaştığınız birikim size artı bir materyal olarak dönüyor ve ekrandaki dostunuzu neşelendirebiliyorsunuz. Bu materyaller arasında burundan tutun, papyona hatta dövmeye kadar çeşitlilik mevcut. Birbirinden farklı onlarca farklı seçenek de Moneygrabbers’ın içeriğinde sizleri bekliyor.

moneygrabber-2

UYUMLU MÜZİKLER
Paraları tek tek toplamamız sırasında arka planda çalan müzikler oyuna ayrı bir hava katıyor. Hafif hafif 2000’lerin başında popüler olan müzik tarzının kokusunu hissettiren Moneygrabber’da, aynı zamanda paraları toplarken çıkan ses ile çalan müziğin zaman zaman fazlasıyla uyumlu hale gelmesi de dikkat çekici bir unsur. Hedefiniz olan parayı toplarken, çalan müzik ile uyumunuzu fark edince oyunun keyfine daha da bir varacaksınız.

KARAKTERİN HARİKA MİMİKLERİ
Arka planda ödülleri toplamasına yardımcı olduğumuz ebleh suratlı dostumuz da oyunun eğlenceli bir unsuru olmayı başarmış gibi görünüyor. Düşen her bir paraya bakışı ve onları her topladığınızda yaptığı mimikler mutlaka yüzünüzde gülümseme oluşmasına sebebiyet verecektir. Bu gülümsemeleriniz, onu çeşitli aksesuarlarla süsledikçe emin olun yerini daha büyük gülüşlere bırakacak. Cebinizi parayla doldururken, bu dostunuzun mimiklerine de göz atmayı ihmal etmeyin.

moneygrabber-3 Moneygrabbers!, AppStore‘da ücretsiz olarak sunulmuş durumda indirmenizi bekliyor. Çeşitli uygulama içi satın alım seçenekleri de mevcut. appstore-indir

Bir önceki yazımız olan Bilgisayara Sıvı Dökülmesinde Yapılması Gerekenler başlıklı makalemizde anlatım, klavye ve Klavyeme su döküldü yapılması gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et