Android Uygulamaları Bilgisayarda Nasıl Çalıştırılır ? - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Android Uygulamaları Bilgisayarda Nasıl Çalıştırılır ?

 Android Uygulamaları Bilgisayarda Nasıl Çalıştırılır ?
Okunuyor Android Uygulamaları Bilgisayarda Nasıl Çalıştırılır ?

Android uygulamaları bazen sahip olduğu etkileyici özellikler yüzünden kullanıcıların gün boyunca favori uygulaması olabiliyor. Bu durumdan dolayı Android uygulamasını bilgisayarda kullanmak için araştırmalar başlarken, kişiler bunun en hızlı ve pratik nasıl olacağını merak ediyor. Yazımızda bu sorunun cevabını bulabilir ve uygulamayı kullanabilmek için sadece telefona esir olma sorununu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

App üzerinden kurulum

Android uygulamalarını PC üzerinden açmak için ilk olarak bir uygulamaya ihtiyacınız vardır. Bluestacks app player adı verilen bu uygulamayı bilgisayarınıza indirerek sorunsuz bir şekilde tüm uygulamaları bilgisayar üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. 330 MB boyutunda olan bu dosyanın inmesi biraz zaman alabilir. İnternet hızınıza bağlı olarak indirme zaman farklılık gösterecektir.

[ilgiliicerik icerik_id=”14727″]

Dosya bilgisayara indikten hemen sonra ise programa çift tıklayarak kurulumu gerçekleştirin. Karşınıza gelen ekranda next seçeneğine tıklayıp bu şekilde kurulumu bitirin. Programın kurulumu bittikten sonra Google Play‘de hesabınıza giriş yaparak aradaki bağlantıyı sağlayın. Aradaki bağlantıyı sağladıktan sonra ise, Google Play’de mağaza üzerinden daha önce indirdiğiniz uygulamaları görebilir ve dilerseniz yeni uygulama indirerek bunların tek tıkla bilgisayarda çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Öte yandan program içinde uygulamaların görüntü kalitesine etki edecek pek çok durumu değiştirebilme hakkınız vardır. Eğer daha yüksek sistem isteyen oyunlar oynayacaksanız hız ayarlarını buradan gerçekleştirebilir ve bilgisayar için en iyi performansa ulaşmasını böylelikle sağlayabilirsiniz. Bu işlem aynı zamanda uygulamanın sistemle daha uyumlu çalışmasını sağlayacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın