Teknoloji Blogu

App Store Haftanın Uygulaması: SketchBook Pro

0

Bir Autodesk Inc. ürünü olan SketchBook Pro, çeşitli efekt ve kalemler barındıran bir çizim uygulaması. Rakiplerine oranla profesyonel odaklı bir uygulama olan SketchBook Pro’nun aynı zamanda ücretsiz uygulaması da bulunuyor.

haftanin-uygulamasi-sketchbookpro-teknofeed

Doku, renk, kalem, fırça vb. araçlarla profesyonel çizim yapmaya yarayan SketchBook, bir den fazla katmanlar ile fazlasıyla profesyonel resimler oluşturabilirsiniz. 100’den fazla Brush ve Patterns’e sahip uygulama içerisinde, rahatlıkla yaratıcı çizimler yapabilirsiniz.

sketchbook-pro-teknofeed

Haftanın uygulaması olarak seçilen SketchBook Pro, daha önceden 4,99 dolardan satılmaktaydı. Bir haftalığına ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı burada ki linkten indirebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL