Teknoloji Blogu

Apple, 12.9 inç’lik iPad Pro Hazırlığında

0

Apple’ın yeni tablet girişimi ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye başladı. Şubat ayından beri konuşulmakta olan yeni iPad söylentisi, yavaş yavaş kesinlik kazanmaya başladı. Apple’a yakın kaynakların artık kesin gözüyle baktığı yeni iPad Pro, 12.9 inç’lik ekranıyla şuana kadarki en büyük iPad olacak.

12-9-inclik-iPad-Pro

iPad Pro’da neler bekleniyor?

Yeni iPad’de basınça karşı daha hassasiyetli, kuvvetlendirilmiş dokunmatik ekranına ek olarak USB-C bağlantı konnektörü ve Bluetooth’lu Stylus kalem bekleniyor. Bir dizi yeniliklerin birbirini takip edeceği iPad Pro’da, NFC özelliğinin de gelmesi planlanıyor. Eğer ki Apple NFC özelliğini yeni iPad’inde de uygularsa, kullanıcılar ödemelerini direkt iPad’i üzerinden de yapabilecek. Bununla birlikte daha önceden Apple’la ilgili sızıntılarda hiç duymadığımız “Bluetooth’lu Stylus Kalem” geliştirileceği düşünülüyor.

İşlemci olarak güçlendirilmiş A8 işlemci yer alacağı düşünülen iPad Pro’nun yanında Apple bir şaşırtma yaparak karşımıza iPhone 6S ile de gelebilir.

Bir önceki yazımız olan Samsung'dan Şimdide Benzer Reklam Çalışması başlıklı makalemizde apple, Apple TV Reklamı ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et