Teknoloji Blogu

Apple, 2014 mali yılının 1.çeyrek sonuçlarını açıkladı

0

Apple, tarihinin en büyük kazancını yaşadı. 3 aylık 1. çeyrekte bilişim sektöründe en fazla gelir elde eden şirket olarak tarihe geçen Apple, 57.6 milyar dolar gelir elde etti.

apple-sirket-haber_burgazturk

Geçen yıla oranla daha başarılı bir çeyrek geçiren Apple, 51 Milyon adet iPhone26 milyon adet iPad satışı ve 4,8 milyon adet Mac satışı yaptığını belirtti.

Şirketin bugün yayınladığı basın bildirisinde Tim Cook: “Rekor sayıdaki iPhone ve iPad, Mac ürünlerimizle sağladığımız güçlü performans ve iTunes, Yazılım ve Servisler alanında her geçen gün artan büyüme oranı bizleri çok mutlu ediyor. Memnun ve sadık müşteri kitlemizi seviyor ve onların deneyimlerini gelecekte daha da memnun etmek için yatırımlarımıza ağırlık veriyoruz.” dedi.

Bir önceki yazımız olan SkyDrive isim değiştiriyor başlıklı makalemizde manşet, microsoft ve OneDrive hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et