Apple, 2014 mali yılının 1.çeyrek sonuçlarını açıkladı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Apple, 2014 mali yılının 1.çeyrek sonuçlarını açıkladı

 Apple, 2014 mali yılının 1.çeyrek sonuçlarını açıkladı
Okunuyor Apple, 2014 mali yılının 1.çeyrek sonuçlarını açıkladı

Apple, tarihinin en büyük kazancını yaşadı. 3 aylık 1. çeyrekte bilişim sektöründe en fazla gelir elde eden şirket olarak tarihe geçen Apple, 57.6 milyar dolar gelir elde etti.

apple-sirket-haber_burgazturk

Geçen yıla oranla daha başarılı bir çeyrek geçiren Apple, 51 Milyon adet iPhone, 26 milyon adet iPad satışı ve 4,8 milyon adet Mac satışı yaptığını belirtti.

Şirketin bugün yayınladığı basın bildirisinde Tim Cook: “Rekor sayıdaki iPhone ve iPad, Mac ürünlerimizle sağladığımız güçlü performans ve iTunes, Yazılım ve Servisler alanında her geçen gün artan büyüme oranı bizleri çok mutlu ediyor. Memnun ve sadık müşteri kitlemizi seviyor ve onların deneyimlerini gelecekte daha da memnun etmek için yatırımlarımıza ağırlık veriyoruz.” dedi.

Bir önceki yazımız olan SkyDrive isim değiştiriyor başlıklı makalemizde manşet, microsoft ve OneDrive hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın