Teknoloji Blogu

Apple, 22 Ekim’de Etkinlik Düzenleyecek

0

apple-logo

Ünlü teknoloji devlerinden Apple, iPhone 5S‘in lansmanı esnasında “Acaba yeni iPad’ler ne zaman tanıtılacak ?” sorusunu yanıtsız bırakmıştı. Şimdi ise şirket, 22 Ekim‘de bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı. Özellikle gerçekleşecek etkinlikte iPad 5 ve iPad Mini 2 gibi ürünlerin tanıtılması bekleniyor. Bunun yanı sıra Mac OS X işletim sistemlerinin en son sürümü OS X Mavericks‘un da ne zaman dağıtalacağı ile ilgili bilgi verilmesi bekleniyor.

neden-ipad

We still have a lot to cover” sloganıyla San Francisco‘da düzenlenecek etkinliğe katılımın büyük olacağı kesin. Kendine has üslubuyla, yine iPhonedo kanalı aracılığıyla bizde etkinliği sizlere canlı aktarmaya çalışacağız.

Bir önceki yazımız olan iPhone 5S, 1 Kasım'da Turkcell, Avea ve Vodafone'da başlıklı makalemizde apple, avea ve iPhone 5S hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et