Teknoloji Blogu

Apple Çevresel Sorumluluk Raporunu Açıkladı

0

Dünya çapında doğaya olan ilgilisi ve koruyuculuğuyla tanınan Apple, bugün çevresel sorumluluk raporunu açıkladı. Doğayı ne kadar kirlettikleri, karbon ayak izini, kullandıkları maddeleri ve çevreye sağladıklarıyla ilgili rapor açıklayan şirket, bununla ilgili resmi YouTube kanalında bir videoda yayınladı.

apple-doga-cevre-raporu

ABD’de de %100’ü olmak üzere küresel çapta harcadığı enerjinin %87’sinin yenilenebilir enerjiden oluştuğunu belirten şirket, yıllar geçtikçe karbon salınımını azaltıyor ve çevreye daha az zarar veriyor. Özellikle Amerika ve Çin’de yenilenebilir enerji üretimi için güneş çiftlikleri kuran Apple, yayınladığı videoda bunu da ön plana çıkartıyor. Şirketin yayınladığı raporun tam ayrıntılarını buradan edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook Adınızın Doğru Telaffuz Edilmesi İçin Çalışıyor başlıklı makalemizde Adınızın Doğru Telaffuz Edilişi, facebook ve Facebook'da adınızı doğru söylenmesini sağlayın hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et