Teknoloji Blogu

Apple, Hangzhou’da İkinci Mağazasını Açtı

0

Apple, Çin’in büyük şehirlerinden birisi olan Hangzhou’da ikinci mağazasını açtı. Şehrin en önemli noktalarından birisine yeniden mağaza açan şirket, Çin’in ünlü sanatçılarından Wang Dongling ile ortaklaşa çalıştı. Çin’de ki yatırımlarına önem veren Apple, yeni mağazası için yoğun bir uğraş sarf etti. Bugün itibariyle Wang Dongling’in katılımıyla açılan yeni Apple Store, kullanıcıların yoğun katılımıyla hizmete başladı.

hangzhou-apple-store

Geceden kuyruğa giren Apple kullanıcıları yeni mağazanın açılışını heyecanla beklediler. Açık cam cepheye sahip olan yeni mağaza iki katlı geniş bir alana kurulmuş. Ekim 2014’te Çin medyasına röportaj veren Tim Cook, Çin’de 25 yeni mağaza daha açacaklarını ve bundan heyecan duyduğunu belirtti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected]d.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL