Teknoloji Blogu

Apple, iPhone 6C ile karşımıza çıkabilir mi?

0

evleaks’ın kurucusu Evan Blass’in de tahmini yürüttüğü iPhone 6, ileri ki günlerde yeni bir model serisiyle karşımıza çıkacağı düşünülüyor. iPhone 6C, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerinin tanıtılacağını düşünen Evan Blass, iPhone 6C selefi 1500mAh pile sahip iPhone 5C’ye göre 1715 mAh pile sahip olacağını sözlerine ekledi.

iphone-6-c-mi-geliyor

Plastik kasası ile tanıtığımız iPhone 5C, bu ihtimal ile tekrardan karşımıza çıkabilir. iPhone’a yeni bir tarz kazandıran 5C, iPhone 6 modeliyle tekrardan hayatımıza girebilir ve yeni bir görünüme sahip olabilir. iPhone 7 olasılığının çok az olduğu Apple’da, iPhone 6S’in tanıtılması konusunda kesinlik gözüyle bakılıyor. Daha güçlü bir kasaya sahip olması beklenen telefon modellerinin, iPhone 6’ya oranla daha düşük özelliklere sahip olacağı düşünülüyor. İnceltilmiş kasanın nelere yol açtığını gözlemleyen Apple, yeni modellerinde farklı bir malzeme kullanabilir.

Daha ufak bir ekranla, daha küçük pil kapasitesiyle karşımıza çıkarsa bir çok Apple kullanıcısı memnun olmayabilir. Yeni iPhone modellerinin, 9 Eylül‘de karşımıza çıkması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Google, Alphabet'in Alt Kuruluşu Oldu başlıklı makalemizde Alphabet şirketi, google ve Google Alphabet nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et