Apple Kampüs 2'nin Havadan Çekilmiş Videosu - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Apple Kampüs 2’nin Havadan Çekilmiş Videosu

 Apple Kampüs 2’nin Havadan Çekilmiş Videosu
Okunuyor Apple Kampüs 2’nin Havadan Çekilmiş Videosu

Apple’ın ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Cupertino şehrinde ki merkez binasına ek olarak tasarladığı yeni kampüsü daha önceden duyurmuştu. Cupertino’da daha geniş bir araziye yayılan Apple’ın yeni kampüsü daha çevreci olacak. Çalışmaların son sürat devam ettiği Apple Kampüs 2, şirketin çevreci yüzünü simgeleyecek ve doğayla iç içe bir bina olacak.

apple_campus-bitmis

Doğaya mümkün mertebe daha az zarar verecek Kampüs 2, bahçesinde bir çok çeşit meyve ağacına sahiplik yapacak. 13.000 Apple çalışanın görev alacağı Kampüs 2’de doğal havalandırma olacak. 90.000 metrekarelik kafeteryası, üst ve yer altında bir çok araç için park yerlerinin bulunduğu bina, gelecek yıllarda tamamlanacak. İnşaat alanına girişin yasak olduğu Apple Kampüs 2’yi bir meraklı genç; Phantom 2 drone ve GoPro Hero 3+ kullanarak havadan kampüsünün inşaatını kameraya aldı.

İşte devam etmekte olan Kampüs 2 inşaatının havadan görüntüsü:

Bir önceki yazımız olan Huawei Ascend Mate 7 Hakkında Yeni Sızıntılar Geliyor başlıklı makalemizde huawei, Huawei Ascend Mate 7 ve IFA 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın