Teknoloji Blogu

Apple Spotsetter’ı Satın Alacak

0
Geçtiğimiz haftalarda 3 Milyar dolarlık büyük bir satın alım gerçekleştiren Apple, bünyesine ses sistemleriyle ünlü Beats’i katarak büyük bir adım atmıştı.

spotsetter
Henüz bir resmi açıklama gelmese de şirketin yeni bir satın alım yapacağı konusunda büyük iddialar var. İddialar harita servisi Spotsetter’ın satın alınacağı yönünde.
Uygulama, Foursquare mantığıyla çalışan gittiğiniz mekanlarda arkadaşlarınızın tavsiyelerini ve o mekanla ilgili arkadaş tavsiyelerini sizlere sunuyor.
Apple, bu uygulamayı alarak harita servisini geliştirip etkili bir arama motoru yapacağı düşünülüyor. Şuan için herhangi bir rakam belirtilmemesiyle birlikte, şirketin resmi duyuruyu ne zaman yapacağı merak konusu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL