Teknoloji Blogu

Apple Watch’ın Lansmanı 9 Mart’ta!

0

Apple, bugün akşam saatlerinde yaptığı duyuruyla Apple Watch‘ın resmi lansman tarihini açıkladı. Daha önceden yapılan konferansta sadece duyurusu yapılan Apple Watch, tüm özellikleriyle karşımıza çıkacak. Bugün basın mensuplarına gönderdiği davetiye de tarih ve saat olarak 9 Mart 2015’te San Fransisko’da Yerba Buena Center’ı işaret ediyor.

apple_watch_konferans

Türkiye saatlerinde akşam saat 8’de başlayacak olan etkinlik, “Spring forward” sloganıyla duyuruldu. Konferansın Türkçe çevirisi de sitemizde yayınlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Google'dan SolarCity'e 300 Milyon Dolarlık 2. Yatırım başlıklı makalemizde google, Google'ın Yatırımları ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et