Teknoloji Blogu

Apple Watch’ın Teslim Tarihi Gecikebilir

0

Apple, ön siparişlerin teslim edileceği ve online olarak satın alınabileceği tarih olan 24 Nisan‘ı erteleyebilir. Geçtiğimiz hafta Apple Store‘lar da yerini alan Apple Watch, yoğun ilgiliyle karşılaştı. Dünya çapında 2,3 Milyon adet ön sipariş edilen Apple Watch’ın teslim tarihi gecikebilir.

apple-watch-in-teslim-tarihi

2,3 Milyon adet ön siparişin 1 Milyonunun ABD‘den olduğunuda belirtelim. Apple.com anasayfasını yenileyen Apple, 24 Nisan tarihiyle ilgili çekişkili bir düzenleme yaptı. Apple.com/watch sayfasında yer alan 24 Nisan tarihini kaldıran Apple, gecikmeye işaret ediyor olabilir.

apple-watch-17bin-dolar

Apple Watch, 349 dolardan başlayıp, 17.000 dolara kadar uzanan modelleri var. 17.000 dolarlık Apple Watch, her Apple Store’da bulunmuyor, bulunan mağazalarda ise özel olarak isteyip inceleyebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Papa'nın Eski iPad'i Açık Arttırmada Satıldı başlıklı makalemizde ipad, manşet ve Papa'dan yardım hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et