Teknoloji Blogu

Apple’dan Yeni Bir Satın Alım: Topsy

0

Geçtiğimiz haftalarda PrimeSense şirketini satın alan Apple, şimdide gözünü sosyal medyaya dikmiş durumda. Twitter ile ilgili analiz yapan Topsy Labs Inc.‘i satın alan Apple, farklı alanlarda kullanacağı bu teknoloji ile kendini daha iyi geliştirebilecek. topy-apple

Twitter ile ilgili kullanıcıların attıkları tweetlerin analizini tutan Topsy teknolojisini özellikle iTunes Radio için kullanabilir. Her ne kadar ne amaçla kullanacağı tam olarak bilinmesede Apple Topsy için ödediği 200 Milyon’dan sonra büyük bir atak gerçekleştirebilir.

Bir önceki yazımız olan BenQ Tekrar Akıllı Telefon Pazarına Giriyor başlıklı makalemizde akıllı telefon, android ve BenQ hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et