Teknoloji Blogu

AppStore Haftanın Uygulaması: Take It Easy

0

appstore-logo

Apple ürünlerinin uygulama merkezi olan AppStore, her hafta popüler bir uygulamayı haftanın uygulaması seçerek “Öne Çıkanlar” isimli bölümde yayınlıyor. Her hafta el değiştiren bu ünvan, bu hafta Revensburger Digital GmbH’in geliştirdiği Take It Easy‘de…

take-it-easy-appstore

Take It Easy’nin AppStore’a yeni giriş yaptığını öncelikle hatırlatayım. İlk karşılaşmaya rağmen “Haftanın Uygulaması” olarak AppStore’a katılmak gerçekten büyük bir başarı.  Oyunun yapısına gelirsek Take It Easy, karşımıza moleküler ve renkli yapısıyla ile çıkıyor. Sistem bize oyuna başlayınca beşgen şeklinde moleküller sunuyor ve bu molekülüller içerisinde belli renklerde ve üzerinde belli sayılar yazan bağlar bulunuyor. Bize verilen alanlara bu molekülleri yerleştiriyoruz ve bunu tabii ki belli bir kurala uygun olarak yapıyoruz. Take It Easy’de puan almanın yolu, aynı renk bağları yan yana getirmekten geçiyor. En az 3 adet bağı yan yana getirdiğimizde, üzerinde yazan puan skorumuza ekleniyor.

take-it-easy-appstore_1

Oyunda üç adet mod mevcut. Bunlar Classic, Puzzle ve Progressive modları. Classic modda ekranın sağ altında bize sunulan molekülleri alana bağlar uyumlu olacak şekilde yerleştirerek puan kazanmamız gerekiyor. Puzzle modunda ekrana yerleşmiş olan bölüm bölüm molekülleri belli bir sıraya dizerek puan kazanmaya çalışıyoruz. Son modumuz olan Progressive modda ise alanın tamamına yerleşmiş olan molekülleri birbiri ile yer değiştirerip doğru sıraya koyarak puan kazanmaya çalışıyoruz.

Take It Easy AppStore’a ücretsiz olarak giriş yaptı. Genel hatlarıyla kafa yoran tarzda olan bu oyun, puzzle meraklılarına ilaç gibi gelecek. Eğer siz de bu tür oyuna meraklıysanız, Take It Easy’i mutlaka deneyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et