Teknoloji Blogu

Assassin’s Creed Syndicate’den Çarpıcı Haber

0

Assassin’s Creed Syndicate daha önceden de söylediğimiz gibi sabırsızlıkla beklenen oyunlardan biriydi ki bunu yazılanlar ve söylenenlerden de görebiliyoruz. Steam üzerinden duyurduğumuz gibi bugün 180 TL karşılığında ön sipariş verebilirsiniz.

assassin-s-creed-gorsel

Oyun Ubisoft’un geliştiricileri tarafından detaylandırıldı. Açıkçası bazıları için sevindirici bazıları içinse üzücüydü. İlk olarak Syndicate’ de neden multiplayer olmayacak bunun üzerinden çok söylenti oldu ve sonunda Ubisoft’tan açıklama geldi. Dediklerine göre 9 tane farklı stüdyoda hazırlanan oyunda sadece geliştirenlerin odaklandıkları nokta bireysel oyun olmasıymış ek olarak odaklanılan tek noktanında beklenen beğeniyi karşılayacağını iddaa etmişler.

Belirtmekte fayda var! Assassin Creed Syndicate geliştiricileri: PS 3, Xbox 360 ve Wii U için oyunu geliştirmeyi planlamıyorlar.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et