Teknoloji Blogu

Baldi APK Hile İndir

0

Akıllı telefonlarda bulunan oyunlar, kişilere daha eğlenceli vakitler geçirmede yardım etmektedir. Baldi APK hile indir her ne kadar ücretsiz bir şekilde Android işletim sistemli cihazların market uygulamasından yapılabilse de, Baldi hile indir birçok kişi tarafından araştırılır.

Burada öncelikle oyunun kendi sürümünde hile kullanmanın mümkün olmadığı belirtilmelidir. Zira telefon oyunlarında konsol gibi ekranlar olmadığı için, yazıyla belirtmeniz imkânsızdır. Dolayısıyla mevcut oyunu silip, internetten modlu halini yüklemeniz gerekir.

Bunun içerisinde birçok özellik mevcut olup bazıları math genius, no clip, stop Baldi ve flash gibi seçeneklerdir. Böylece oyun içerisinde aldığınız zevki daha fazla arttırmayı amaçlar.

Calls Blacklist APK Numara Engelleme 2021 başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

blank
Baldi APK Hile İndir

Baldi Mod İndir Nasıl Yapılır?

Günümüzde birçok kişi oyunlardan daha fazla zevk almak için hileleri kullanır. Dolayısıyla Baldi mod indir de çok sayıda insan tarafından araştırılır. Bunun için yapmanız gereken internette buna dair bir inceleme yapmak ve uygun bulduğunuzu indirmektir. Ancak resmi olmadığını unutmamanız gerekir.

Eğer normal versiyonunu indirmek istiyorsanız da https://play.google.com/store/apps/details?id=com.BasicallyGames.BaldisBasicsClassic&hl=tr&gl=US adresine girmeniz gerekir. Buradaki yükle butonuna dokunduktan hemen sonra işlemler başlayacaktır.

Baldi Mod İndir: Nasıl Kurulur?

Bilindiği üzere Google Play Store üzerinden indirilen uygulamalar otomatik kuruluma sahiptir. Dolayısıyla oldukça pratiktir. Ancak Baldi hile indir üçüncü taraf aplikasyonları içindedir. Üçüncü parti bir uygulama yüklemek de böyle olmadığı için birçok kullanıcı tarafından karıştırılır. Eğer aşağıdaki maddeleri teker teker uygularsanız, kısa sürede çözüm alabilirsiniz;

  1. Cihazınızın ayarlar bölümüne gelin.
  2. Güvenlik seçeneğine bularak, üzerine dokunun.
  3. Güvenli kaynaklara izin verin.

Bundan sonra tek yapmanız gereken, Baldi hile aplikasyonunu bulmaktır. Ardından üzerine dokunarak kurulum yapılır. Ardından tüm işlemler otomatik olarak ilerler.

blank

Baldi Mod İndir: Oyunun Konusu Nedir?

Birçok kullanıcı modlu bir oyun indirirken, konusunun da değişebileceğini düşünür. Ancak bunlar sadece oyunlara ek özellikler getirir ve normal versiyonu ile aynı konuyu içerir. Dolayısıyla Baldi APK indir yaptıktan sonra, bildiğiniz oyunda hiçbir değişiklik yoktur.

Dolayısıyla 7 adet notebook toplamanız ve Baldi’ye yakalanmadan tüm aşamayı başarıyla geçmeniz üzerine kuruludur. Ancak oyuncuya bazı avantajlar verilir. 

Bir önceki yazımız olan İnstagram Lite Ne Kadar İnternet Yer - Apk İndir başlıklı makalemizde ApkPure, az internet yiyen instagram ve az mb harcayan instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et