arama

Balık Oyunları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Tanıtım Yazısı

Birçok internet sitesinde bulabileceğiniz yeni oyunlar arasında kimi hayvan oyunları hem çocuklar hem de çocuk ruhlu yetişkinler için çok çeşitli şekillerde bulunmakta. Hayvan oyunlarından balık oyunları arasında birçok çeşidini de bulmak mümkün. Bu oyunlar içerisinde istediğiniz balık türünü yetiştirebilir. Yeni balıklar  satın alabilirsiniz. Aynı zamanda birden fazla balık çeşidini yetiştirip farklı bölümleri oynama şansını yakalayabilirsiniz.

balik-oyunlari

Her yaştan internet kullanıcısının merak sardığı bu oyun türleri arasından balık oyunlarında sanalda olsa balık tutma zevkine varabilirsiniz. Kendi akvaryumunuzu oluşturabilir balıklarınızı besleyerek belli bölümler sonucunda büyümelerini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda oyunlarda balık satışları gerçekleştirerek farklı balık alma şansını da yakalayabilirsiniz. Farklı bölümler olması oyun zevkini daha da artırmaktadır.

Gerçek balık tutma olayı kadar zevkli olan bu oyun hemen hemen her yaştan bireylere hitap ettiğini söylemiştik. Balık oyunlarında mouse ve yön tuşları yardımı ile balık oltasının yönlendirmesi yapılır. Oltaya balık solucanlarının takılıp fırlatılması ve daha sonrasında balıkların solucanlara gelmesi ile birlikte mouse yardımıyla oltanın çekilmesi gerekir. Başarılı olduğunuzda balığınızı tutmuş olursunuz aksi takdirde balıklar solucanlarınızı yer ve tekrardan solucan takmanız gerekir.

Aynı zamanda tutmuş olduğunuz balıklar büyüklüğü kadar puan ya da para toplarsınız. Sonrasında da bu puanlarınız ile birlikte farklı bölümlere geçebilirisiniz. Her farklı bölümde balık oyunları zorlaşmakta ve balık tutmak daha da zor bir hale gelmektedir. Sadece çocuklar için değil genç yaşlı herkesin oynayabileceği zorluk ve farklı bölümler ile balık oyunlarını oynayabilirsiniz.
Diğer oyunlar kadar zevkli olmasının yanında bağımlılık yaratacağı konusunda emin olabilirsiniz. Aynı zamanda sadece balık tutarak değil aynı zamanda kendi akvaryumunuzu oluşturarak farklı cins balıkları bir arada besleyebilir büyümelerini sağlayabilirsiniz. Hemen hemen her gün farklı bir oyun türünün çıktığı balık oyunlarını denemeden geçmeyin. İyi eğlenceler.