Teknoloji Blogu

Battlefield 4’e Teknik Bir Yama Getirildi

0

29 Tarihinden itibaren oyun dünyasına giriş yapan Battlefield 4, çıkışından itibaren birçok teknik aksaklıkla gündeme gelmişti. Ancak yapımcı firma şikayetleri göz önüne aldı ve Battlefield 4, karşımıza yepyeni bir teknik konulu yama ile çıktı.

battlefield4_haber-burgazturk

Electronis Arts ilk şikayetlerin ardından China Rising yaması ile karşımıza çıkmıştı ancak bu yama sorunları gidermekte yeterli olmamıştı. DICE firması oyundaki aksaklıkları düzeltmeye hala çalışırken, başarılı olamayan China Rising hamlesinden sonraki atağını da gerçekleştirdi. 9 Aralıkta yalnızca PC platformu için yayınlanan yeni yama, client’in çökme sorununu kökten çözmüş gibi görünüyor. Ek olarak Levolution nesnelerinin aktif hale getirilmesiyle birlikte gelen frame düşüşü de kaybolmuş durumda. Firmadan gelen diğer yenilikleri size aktarmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et