Teknoloji Blogu

BlackBerry Twitter Uygulaması 4.1.0.15 Güncellemesi

blackberry-logo

BlackBerry OS 7 işletim sistemine sahip cihazlarda bugün Twitter’ın 4.1.0.15 versiyon güncellemesi yayınlandı. 2.8 MB boyutuna sahip güncelleme Twitter uygulamasındaki Profil sayfasını baştan yaratıyor. 

bb-twitter-4-1-0-15-guncelleme

Diğer işletim sistemlerinden alışkın olduğumuz profil sayfası BlackBerry’nin Twitter uygulamasında da nihayet geldi. Kapak fotoğrafı olarak adlandırabileceğimiz fotoğrafınızın arkasındaki resim yeni güncelleme ile düzenlenen uygulamada artık bulunuyor.

bb-twitter-4-1-0-15-guncelleme_1

Bu büyük değişikliğe ek olarak BlackBerry AppWorld‘de yer alan güncelleme bildiriminin Türkçeleştirdiğimiz hali ise aşağıdadır: 

Kendi profilinizin (kişiliğiniz) başlık kısmına yeni güncellemeler yapıldı. Profil bölümü yeniden düzenlendi ve ayarladığınız bannerı artık telefonunuzda görebileceksiniz.

Kayıt olma ve giriş basitleştirildi. Twitter hesabınıza giriş yaparken kullanıcı adı ve şifre yerini artık otomatik girişe ayarlayabileceksiniz.Böylece hesabınıza girmeniz daha da hızlandırıldı, kolaylaştırıldı.

Herhangi bir kullanıcı sizi takip ettiğinde, tweet’inizi favorilerine eklediğinde ve retweed ettiğinde size gelen bildirim alanı yenilendi.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku