Teknoloji Blogu

BlackBerry’nin BBM’i Temmuz Ayında Çok Kullanıldı

0

Kanada kökenli akıllı telefon şirketi BlackBerry, Temmuz ayında kullanım açısından yükseliş yaşadı. BlackBerry’nin üst düzey yönetiminden kıdemli başkan yardımcısı Matthew Talbot‘un açıklamasıyla desteklediği haber, Temmuz ayında BBM’in kullanımının ciddi bir şekilde artmasından söz etti.

blackberry-bbm-haber-teknofeed

Android için geliştirdiği BBM v2.9 tasarımınında etkili olduğu düşünülen BBM, okulların açık ve kapalı olduğu zamanlarda da verilerin ciddi şekilde fark ettiğinden söz edildi. Şirketin BBM’i yaygınlaştırmak için verdiği çabaların boşa gitmediğide rahatlıkla görülebiliyor. Android için en son 4 Ağustos tarihinde güncellenen BlackBerry Messenger’ı buradan,  iOS platformu için 11 Ağustos’da güncellenen BBM’i buradan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçeliler Yandex Arama Motoru Kullanıyor ! başlıklı makalemizde fenerbahce spor kulübü yandex anlaşması, manşet ve yandex fb hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et