BlackBerry'nin BBM'i Temmuz Ayında Çok Kullanıldı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

BlackBerry’nin BBM’i Temmuz Ayında Çok Kullanıldı

 BlackBerry’nin BBM’i Temmuz Ayında Çok Kullanıldı
Okunuyor BlackBerry’nin BBM’i Temmuz Ayında Çok Kullanıldı

Kanada kökenli akıllı telefon şirketi BlackBerry, Temmuz ayında kullanım açısından yükseliş yaşadı. BlackBerry’nin üst düzey yönetiminden kıdemli başkan yardımcısı Matthew Talbot‘un açıklamasıyla desteklediği haber, Temmuz ayında BBM’in kullanımının ciddi bir şekilde artmasından söz etti.

blackberry-bbm-haber-teknofeed

Android için geliştirdiği BBM v2.9 tasarımınında etkili olduğu düşünülen BBM, okulların açık ve kapalı olduğu zamanlarda da verilerin ciddi şekilde fark ettiğinden söz edildi. Şirketin BBM’i yaygınlaştırmak için verdiği çabaların boşa gitmediğide rahatlıkla görülebiliyor. Android için en son 4 Ağustos tarihinde güncellenen BlackBerry Messenger’ı buradan, iOS platformu için 11 Ağustos’da güncellenen BBM’i buradan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçeliler Yandex Arama Motoru Kullanıyor ! başlıklı makalemizde fenerbahce spor kulübü yandex anlaşması, manşet ve yandex fb hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın