Teknoloji Blogu

Bugüne Kadar İzlediğiniz tüm Dizileri Unutun: Breaking Bad

Vince Gilligan, Breaking Bad projesini çok sayıda kanala sunduğu ve bu kanalların büyük bir kısmından olumsuz yanıt aldı. Bu kanallar arasında HBO da yer alıyor. Hatta kanalların büyük bir kısmı bu projenin amiyane tabirle çöp olduğunu ve tutmayacağını ifade etti. Yıllar sonra AMC kanalı bu senaryonun iş yapacağını ön görerek bir anlaşma imzaladı ve işte o gün dizi tarihi mükemmel bir yapım ile tanıştı.

Walter White karakterinin enfes değişimine henüz tanıklık etmediyseniz eğer sizler de Breaking Bad izle butonu ile birlikte hemen şimdi ekranların karşısında yerinizi alabilir ve bu heyecana tanıklık edebilirsiniz. Abartılı bir söylem gibi görünebilir ancak diziyi izleyip bitirdiğinizde eminim bana hak veriyor olacaksınız.

Bazıları için dizi tarihinin en iyisi ve henüz üzerine konulamadı. Final bölümü ile olduğu karda karakter değişimlerini yansıtması ile de akıllara zarar bir senaryo karşınıza çıkacak. Henüz diziye başlamayanlar gerçekten çok şanslı ve sizler de o şanslı kişilerden biri olabilirsiniz.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan dizinin konusuna göz atalım ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmaya çalışalım.

Breaking Bad

Breaking Bad Konusu

Walter White ile tanışın. Kendisi bir kimya öğretmeni. Sıradan bir hayata sahip fakat bu sıradan hayatı, aldığı kötü bir haberle bir anda değişiyor. Bay White, doktorunu ziyaret ettiğinde kanser olduğunu öğreniyor ve aslında onun hayatını değiştiren şey de tam olarak bu oluyor. Kanser olduğu haberini aldıktan sonra hem tedavisi hem de çocuklarına daha iyi bir gelecek bırakabilmek için farklı birçok alternatifin pelinden gidiyor.

Garip bir tesadüf ile karşı karşıya geldiği ve eski öğrencisi olan Pinkman, onun hayatını tamamen değiştirecek olan isim. Pinkman’ın kimyasal satışı yaptığını ve hatta üretimde başrol oynadığını öğreniyor. Sahip olduğu üst düzey kimya bilgisini de bu iş için kullanmayı tercih ediyor.

Bay White için artık farklı ve riskli bir hayat başlıyor. Pinkman ve White ortaklığı ile bölgenin en güzel malı üretiliyor ve satışa sunuluyor. Bay White, para kazanmaya devam ettikçe karakterindeki o muazzam değişime de tanıklık ediyoruz. Dizi tarihinin gelmiş geçmiş en iyisi olarak nitelendirilen bu efsaneyi daha fazla spoiler vermeden sizinle de paylaşmak istedik.

Bu arada Skyler ismini de bir yerlere not edin çünkü bu ismi çok daha sık anıyor olacaksınız. Sahip olduğu senaryo ve muhteşem cast’ı ile eminiz ki sizleri de kendine hayran bırakmayı başaracaktır. Dizirun adresini ziyaret ederek sizler de diziyi izlemeye başlayabilir ve bu efsaneye tanıklık edebilirsiniz. Üstelik alt yazı ve Türkçe dublaj seçenekleri ile birlikte sizler de isteklerinize uygun şekilde diziyi takip edebileceksiniz. Yabancı dizi izle

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku