En Hızlı Tarayıcı Ünvanı artık Chrome'un - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

En Hızlı Tarayıcı Ünvanı artık Chrome’un

 En Hızlı Tarayıcı Ünvanı artık Chrome’un
Okunuyor En Hızlı Tarayıcı Ünvanı artık Chrome’un


Tarayıcılar Arasında en son yapılan teste göre Google Chrome ” En Hızlı Tarayıcı ” olarak 1. sırada.

Performans ölçüm yazılımlarıyla bilinen Futuremark şirketi, yalnızca internet tarayıcı performanslarını hedef alan Peacekeeper adlı yazılımının yeni versiyonunu yayınladı. PC, Mac, akıllı telefonlar ve tabletlerdeki tarayıcı hızını ölçen yazılım, Chrome’u şampiyon ilan etti.

Techno-Labs’in aktardığına göre PC ve Mac’te yapılan sonuçlara göre Google’ın Chrome’u en hızlı tarayıcı oldu. Chrome’dan sonra sırayla Opera, Firefox ve Internet Explorer geliyor. Apple Safari ise en yavaş Internet tarayıcısı oldu.

Akıllı telefon ve tablet statüsünde yapılan testlere göreyse tarayıcı en hızlı Apple’ın iPad 2 tablette çalışıyor. Samsung’un Galaxy Tab 10.1 tableti ikinci olurken, onu Acer Iconia W500, iPhone 4S ve Samsung Galaxy S2 takip ediyor.

 ntvmsnbc

Bir önceki yazımız olan Google'dan Wikipedia'ya Rahatlatan Bağış başlıklı makalemizde google, haber ve wikipedia hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın