Eric Schmidt, Steve Jobs Benim Kahramanım - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Eric Schmidt, Steve Jobs Benim Kahramanım

 Eric Schmidt, Steve Jobs Benim Kahramanım
Okunuyor Eric Schmidt, Steve Jobs Benim Kahramanım

Google‘ın İcra kurulu başkanı ve CEO‘su olan Eric Schmidt, idöl olarak gördüğü kişinin Steve Jobs olduğunu açıkladı. Başarılı iş adamı Eric Schmidt, katıldığı bir etkinlikte ki konuşmasında “Steve Jobs benim kahramanım” diyerek herkesi şaşırttı.

stevejobs-eric-schmidt

Son günlerde Tim Cook’la yaşadığı laf atışmalarıyla gündeme gelen Schmidt, Cook’un Google’ın kullanıcı politikalarıyla ilgili konuşmasından sonra Google’ın güvenlik alanında her zaman lider olduğunu belirten Schmidt, şirketinin güvenlik alanında Apple’a oranla daha başarılı olduğunu belirtmişti. Konuşmasında “Steve’in seviyesine ulaşmamız mümkün değil” diyerekte sözlerine ekleyen Schmidt, 2006 yılında Apple’ın yönetim kuruluna davet edilmişti.

Bir önceki yazımız olan Kendini İmha Edebilen SSD Üretildi başlıklı makalemizde İmha edilebilen SSD, Secure Drives ve SSD hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın