Teknoloji Blogu

Eric Schmidt, Steve Jobs Benim Kahramanım

0

Google‘ın İcra kurulu başkanı ve CEO‘su olan Eric Schmidt, idöl olarak gördüğü kişinin Steve Jobs olduğunu açıkladı. Başarılı iş adamı Eric Schmidt, katıldığı bir etkinlikte ki konuşmasında “Steve Jobs benim kahramanım” diyerek herkesi şaşırttı.

stevejobs-eric-schmidt

Son günlerde Tim Cook’la yaşadığı laf atışmalarıyla gündeme gelen Schmidt, Cook’un Google’ın kullanıcı politikalarıyla ilgili konuşmasından sonra Google’ın güvenlik alanında her zaman lider olduğunu belirten Schmidt, şirketinin güvenlik alanında Apple’a oranla daha başarılı olduğunu belirtmişti. Konuşmasında “Steve’in seviyesine ulaşmamız mümkün değil” diyerekte sözlerine ekleyen Schmidt, 2006 yılında Apple’ın yönetim kuruluna davet edilmişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL