Teknoloji Blogu

Ericsson ve Cisco’dan 1 Milyar Dolarlık Ortaklık

0

İsveç‘in ünlü mobil cihaz üreticisi Ericsson, ABD‘li ünlü ağ üreticisi Cisco ile büyük bir ortaklık anlaşması imzaladı.

İş ve teknoloji ortaklığı konusunda 1 Milyar Dolarlık gelir elde etmesi beklenen anlaşma neticesinde veri merkezi, ağ, bulut depolama, mobil ve küresel hizmet yeteneklerini birleştirecekleri açıklandı.
180’den fazla ülkede 76.000’den fazla çalışanlarının olduğu iki dev şirket, 2018 yılında iki şirketinde gelirlerine 1 Milyar Dolar eklemek istediklerini belirttiler.

ericsson-cisco
İki şirketin 400’den fazla Ar-Ge çalışanıyla, ağ ve bulut depolama sistemlerini tüm dünyaya yaymaya planlanıyor. İki ayrı şirketin stratejik ortaklığı, rakip firmaların aynı sektörde burun buruna yarışmasına oranla başarıyla atılmış bir adım.

Cisco ve Ericsson, elindeki patentleride ortaklaşa kullanacağı düşünüldüğünde, bu ortaklığın 5G mobil sektörüne de odaklaşacak.

Bir önceki yazımız olan ASUS ZenFone 2 Deluxe Özel Sürüm Satışa Çıktı başlıklı makalemizde Asus, Asus Zenfone2 Deluxe ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et