Teknoloji Blogu

Facebook Adınızın Doğru Telaffuz Edilmesi İçin Çalışıyor

0

Dünyaca ünlü sosyal ağ Facebook, yeni bir profil özelliğini test ediyor. “Telaffuz Adı” özellliği ile isminizin nasıl teleffuz edildiğini merak edenlere doğru telaffuz edilişini gösterebileceksiniz.

facebook-adinizi-dogru-telaffuzu-icin-calisiyor

Adınızı dünya çapında doğru bir şekilde telaffuz edilmesine olan sağlayacak Facebook, şuan için bu özelliğini test aşamasında tutuyor. Facebook’un önerdiği ya da kendinizin düzenlediği özelliği, sesli ve yazılı olarak değiştirebileceksiniz. Şuan için sınırlı sayıda kullanıcının kullanabildiği özelliği, “Hakkında” > “Hakkındaki Detaylar” sayfasından kullanabilmeye başlayabiliyorsunuz. Facebook’ta isminizin daha doğru telaffuz edilmesini istiyorsanız, bir müddet daha bekleyeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Rus Hackerlar, ABD Sunucularını Hedef Alıyorlar başlıklı makalemizde adobe, Adobe Güvenlik Açığı ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL