Teknoloji Blogu

Facebook Adınızın Doğru Telaffuz Edilmesi İçin Çalışıyor

0

Dünyaca ünlü sosyal ağ Facebook, yeni bir profil özelliğini test ediyor. “Telaffuz Adı” özellliği ile isminizin nasıl teleffuz edildiğini merak edenlere doğru telaffuz edilişini gösterebileceksiniz.

facebook-adinizi-dogru-telaffuzu-icin-calisiyor

Adınızı dünya çapında doğru bir şekilde telaffuz edilmesine olan sağlayacak Facebook, şuan için bu özelliğini test aşamasında tutuyor. Facebook’un önerdiği ya da kendinizin düzenlediği özelliği, sesli ve yazılı olarak değiştirebileceksiniz. Şuan için sınırlı sayıda kullanıcının kullanabildiği özelliği, “Hakkında” > “Hakkındaki Detaylar” sayfasından kullanabilmeye başlayabiliyorsunuz. Facebook’ta isminizin daha doğru telaffuz edilmesini istiyorsanız, bir müddet daha bekleyeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Rus Hackerlar, ABD Sunucularını Hedef Alıyorlar başlıklı makalemizde adobe, Adobe Güvenlik Açığı ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et